Skład

Obwodowej Komisji Wyborczej w Zawidzu Kościelnym


1.  Wiesława Henryka Różańska         Przewodniczący Komisji

2. Halina Żółtańska                            Zastępca Przewodniczącego

3. Marta Rólkiewicz                           członek Komisji

4. Jerzy Olewnik                                 członek Komisji

5. Alicja Kalinowska                           członek Komisji

6. Tomasz Klimowski                         członek Komisji

7. Krystyna Osmańska                       członek Komisji

8. Ireneusz Grodzicki                        członek Komisji

9. Grzegorz Marciniak                       członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład

Obwodowej Komisji Wyborczej w Jeżewie

 

 

 

 

1.     Mieczysław Śmigielski                 Przewodniczący Komisji

2.     Alicja Szczechowicz                   Zastępca Przewodniczącego

3.     Beata Gołebiewska                     Członek Komisji

4.     Justyna Ronowicz                      Członek Komisji

5.     Dariusz Mieczysław Chlewicki    Członek Komisji

6.     Andrzej Lewandowski                Członek Komisji

7.     Janina Łucja Kałuża                    Członek Komisji

8.     Krystyna Kalisz                          Członek Komisji

9.     Andrzej Nadrowski                    Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład

Obwodowej Komisji Wyborczej  w Osieku

 

 

1.     Antoni Klimowski                       Przewodniczący Komisji

2.     Roman Pniewski                        Zastępca Przewodniczącego

3.     Magdalena Rólkiewicz               Członek Komisji

4.     Lidia Kowalska                          Członek Komisji

5.     Leszek Jędrzejak                        Członek Komisji

6.     Mirosława Jułkowska                 Członek Komisji

7.     Maria Teresa Komorowska        Członek Komisji

8.     Bogumiła Adamkiewicz              Członek Komisji

9.     Mirosław Ziółkowski                  Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej  w Słupi

 

 

1.     Ewa Cendrowska                      Przewodniczący Komisji

2.     Marek Czermiński                     Zastępca przewodniczącego

3.     Stanisław Sadowski                  Członek Komisji

4.     Alina Spiek                               Członek Komisji

5.     Piotr Kamiński                          Członek Komisji              

6.     Jacek Gutowski                        Członek Komisji

7.     Krzysztof Bonifacy Stankiewicz  Członek Komisji

8.     Izabela Winnicka                       Członek Komisji

9.     Bożena Rowicka                       Członek Komisji

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-10-25 12:45:26
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2006-10-25 12:45:26
  • Liczba odsłon: 269
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 840396]

przewiń do góry