Budy Milewskie

Sołtys: 
Zbigniew Antoni Klimowski

Rada Sołecka:
Gabriel Asztemborski
Agnieszka Grabowska

Budy Piaseczne

Sołtys: 
Stanisław Asztemborski

Rada Sołecka:
Grzegorz Jaworski
Tadeusz Karolewski
Antoni Kędzierski
Radosław Ziółkowski

Chabowo

Sołtys: 
Grzegorz Sobociński

Rada Sołecka:
Tomasz Goczkiewicz
Eugeniusz Wachol

Gołocin

Sołtys: 
Edmund Reszczyński

Rada Sołecka:
Anna Szpieg
Grażyna Piórkowska
Jan Żbikowski

Grąbiec

Sołtys: 
Krzysztof Garwacki

Rada Sołecka:
Renata Grabowska 
Marzena Tomczak
Tomasz Szpakowski

Gutowo Górki

Sołtys: 
Zbigniew Sulkowski

Rada Sołecka:
Mirosław Gutowski
Jarosław Gutowski
Stanisław Gutowsk

Gutowo Stradzyno

Sołtys: 
Piotr Chyliński

Rada Sołecka:
Dariusz Adamkiewicz
Beata Piłat
Przemysław Skowroński

Jaworowo Jastrzębie

Sołtys: 
Anna Cieszkowska

Rada Sołecka:
Marek Garwacki
Zbigniew Tybuszewski
Jarosław Krajewski

Jaworowo Kłódź

Sołtys: 
Marcin Gontarek

Rada Sołecka:
Monika Bieniek
Anna Ruszel
Bogumiła Kujawska

Jaworowo Kolonia

Sołtys: 
Stanisław Garwacki

Rada Sołecka:
Kazimierz Kamiński
Łukasz Garwacki

Jaworowo Lipa

Sołtys: 
Renata Mierzejewska

Rada Sołecka:
Małgorzata Wiśniewska
Piotr Mierzejewski

Jeżewo

Sołtys: 
Janusz Jeżewski

Rada Sołecka:
Marcin Tyburski
Mariusz Kamiński
Ewa Dobies

Kęsice

Sołtys: 
Jan Zaborowski

Rada Sołecka:
Tomasz Zaborowski
Michał Duszyński
Grażyna Strusińska

Kosemin

Sołtys: 
Tomasz Chmielewski

Rada Sołecka:
Dawid Bujak
Mariusz Rycharski

Kosmaczewo

Sołtys: 
Piotr Mysielski

Rada Sołecka:
Jacek Wieczorkowski
Lech Pydyn

Nowe Kowalewo

Sołtys:  
Damian Jędrzejewski

Rada Sołecka:
Ryszard Żuchowski
Maria Lewicka

Krajewice Duże

Sołtys:  
Zygmunt Tomaszewski

Rada Sołecka:
Przemysław Tomaszewski
Marta Olkowicz

Krajewice Małe

Sołtys: 
Roman Zaborowski

Rada Sołecka:
Anna Siemińska
Artur Sochocki

Majki Duże

Sołtys: 
Aniela Śmigielska

Rada Sołecka:
Kamil Orliński
Adam Kwiatkowski
Robert Śmigielski

Majki Małe

Sołtys: 
Stanisława Witkowska

Rada Sołecka:
Michał Adamkowski
Krzysztof Rzepecki
Andrzej Żuchowski

Makomazy

Sołtys: 
Anna Peda

Rada Sołecka:
Zbigniew Rawa
Krzysztof Kozakiewicz
Jarosław Świątek

Mańkowo

Sołtys: 
Rafał Załęski

Rada Sołecka:
Kazimierz Nowicki
Paweł Umiński

Milewko

Sołtys: 
Lidia Kowalska

Rada Sołecka:
Piotr Kaźmierczak
Mirosław Misztal

Milewo

Sołtys: 
Zbigniew Siwakowski

Rada Sołecka:
Danuta Kowalewska
Karolina Krajewska

Młotkowo

Sołtys: 
Dariusz Kisielewski

Rada Sołecka:
Anna Grzegorzewska
Katarzyna Kosiorek

Nowe Zgagowo

Sołtys: 
Marzanna Lejman

Rada Sołecka:
Renata Kowalska
Zbigniew Kędzierski

Osiek

Sołtys: 
Roman Sabała

Rada Sołecka:
Elżbieta Kowalska
Mirosław Kalinowski
Dariusz Dobrosielski
Andrzej Ikier

Osiek Piaseczny

Sołtys: 
Jerzy Staniszewski

Rada Sołecka:
Anna Pietrzak
Agnieszka Warzyńska

Osiek Włostybory

Sołtys: 
Jan Kowalewski

Rada Sołecka:
Teresa Bielecka
Alina Gajewska
Grzegorz Tyska
Mirosława Kopacz

Ostrowy - Orłowo

Sołtys: 
Jan Śmigielski

Rada Sołecka:
Jacek Serafiński
Grzegorz Rutkowski
Marcin Bieńkowski

Petrykozy

Sołtys: 
Bogusław Witkowski

Rada Sołecka:
Katarzyna Chrobocińska
Artur Kuczborski
Jolanta Olszewska

Rekowo

Sołtys: 
Marzanna Tomaszewska

Rada Sołecka:
Maciej Stołowski
Anna Witkowska
Andrzej Kruszewski

Skoczkowo

Sołtys: 
Beata Żuchińska

Rada Sołecka:
Andrzej Kowalewski
Stanisław Chojnacki
Ewa Solka

Słupia

Sołtys: 
Katarzyna Betkowska

Rada Sołecka:
Marek Lejman
Krzysztof Stachowicz
Krzysztof Sulkowski

Stropkowo

Sołtys: 
Wojciech Kluska

Rada Sołecka:
Tadeusz Gawski
Mateusz Nowakowski
Aneta Różycka

Szumanie

Sołtys: 
Jan Karwowski

Rada Sołecka:
Krzysztof Sumiński
Paweł Szumański
Mateusz Giżyński
Adrian Przedpełski

Szumanie Pustoły

Sołtys: 
Tomasz Kowalski

Rada Sołecka:
Jerzy Koper
Paweł Sabała
Małgorzata Łankiewicz

Wola Grąbiecka

Sołtys: 
Anna Olkowicz-Witkowska

Rada Sołecka:
Sylwia Maciejewska
Marcin Olkuski

Zalesie

Sołtys: 
Kazimierz Kluska

Rada Sołecka:
Sylwester Olkowicz
Michał Krajewski

Zawidz Kościelny

Sołtys: 
Anna Kanigowska

Rada Sołecka:
Arkadiusz Świeczkowski
Wiesława Żmijewska
Justyna Rzepecka

Zawidz Mały

Sołtys: 
Cezary Krupiński

Rada Sołecka:
Jacek Lemanowicz
Małgorzata Piotrowska
Roman Duplicki

Zgagowo Wieś

Sołtys: 
Zbigniew Prusek

Rada Sołecka:
Grażyna Gołębiewska
Wiesław Różański

Żabowo

Sołtys: 
Lidia Grabowska

Rada Sołecka:
Grażyna Kwiatkowska 
Paweł Witkowski
Marzena Sobocińska

Żytowo

Sołtys: 
Jerzy Pietrzak

Rada Sołecka:
Sławomir Goćkiewicz
Jan Chętkowski

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2016-01-14 07:26:33
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2019-02-06 09:04:51
  • Liczba odsłon: 546
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 820504]

przewiń do góry